VOKIETIJOS TOP 100 – NET TRYS LIETUVIAI (VIDEO)

Play Radio, GfK Entertainment
2019.03.25
Shirin David / Dynoro / Gaullin

Shirin David / Dynoro / Gaullin

Baden-Baden. Šią savaitę Vokietijos TOP 100 net trys lietuvių singlai. Dvi savaites karaliavusi lietuvės dukra Shirin David (23) su „Gib Ihm“ krenta į 6 vietą.

Gaullin (19), kurio tikrasis vardas Linas Gaudutis, singlas „Moonlight“ po neįtikėtinos sėkmės Rusijoje žada tai pakartoti ir vokiškai kalbančiose šalyse. Panevėžiečio singlas Vokietijos TOP 100 sukasi jau 5 savaites ir šią savaitę kyla iš 54 į 39 vietą.

Sėkmingiausias lietuvių muzikos eksportas Dynoro (19) su „In My Mind“ Vokietijos tope jau 41 savaitę. 11 savaičių singlas išbuvo viršūnėje. Vokietijoje ir Austrijoje šis kūrinys tapo Metų daina. Šią savaitę daina krenta iš 39 į 43 vietą.

Vokietijos TOP 40 pirmadieniais 17 val. ir antradieniais 9 val. grojamas per Play Radio.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*