„VIVID“ NORI KIM KARDASHIAN IR KANYE WEST SEKSO FILMO

FirstNews
2018.10.11
Kim Kardashian & Kanye West

Kim Kardashian & Kanye West

Los Angeles. „Vivid Entertainment“ tikisi, kad Kim Kardashian (37) ir Kanye West (41) sutiks išleisti sekso vaizdajuostę.

Daugybė fanų tiki, kad sekso vaizdajuostė „Kim Kardashian Superstar“ padarė realybės šou žvaigždę įžymia. Kim ir jos mama su „Vivid“ kontraktą pasirašė 2007 m. Tuo metu ir pasirodė Kim sekso vaizdajuostė. „Vivid“ yra lyderis suaugusių filmų industrijoje, bet Kim galėtų firmą dar labiau pakylėti į viršų.

Dėl to „Vivid“ tariamai tariasi su Kim vyru Kanye West, kad jiedu visuomenei sutiks pristatyti jųdviejų meilės aktą. Tuo tarpu Kim kategoriškai neigia tokius gandus.

2015 m. „Vivid“ bosas Steve Hirsch (57) pasiūlė 25 mln. JAV dolerių Kim Kardashian ir Kanye West už sekso vaizdajuostės paviešinimą.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*