VITALII SEDIUK UŽDRAUSTA PASIRODYTI VISOSE HOLIVUDO PREMJEROSE

Celebuzz, CNN, Hollywood Reporter, Play Radio
2014.06.02
Vitalii Sediuk (kairėje)

Vitalii Sediuk (kairėje)

Los Angeles. Po Brad Pitt (50) užpuolimo ukrainietis Vitalii Sediuk nebegalės pasirodyti visur, kur bus raudonas kilimas.

PlayRadio.lt praneša, kad teismo procesas įvyko penktadienį (30.05). Jo metu teisėjas nusprendė, kad Vitalii negali artintis prie Brad Pitt ir ateity nebegalės pasirodyti jokiose premjerose ar iškilminguose priėmimuose, kur bus įžymybių. Jis buvo nuteistas lygtinai trejiems metams ir jis privalės lankytis psichologinėse konsultacijose.

Ukrainos TV kanalas „1+1“ atleido Vitalii Sediuk iš darbo po to, kai šis Kanų kino festivalyje palindo po aktorės America Ferrera (30) suknele š.m. gegužės 17 d. O praėjusią savaitę per filmo premjerą jis trenkė Brad Pitt per veidą. Laimei, aktorius nebuvo rimtai sužeistas ir toliau dalino autografus.

Vitalii Sediuk ne pirmą kartą užsipuola žvaigždes. Pastaruoju metu jis yra trenkęs Will Smith (45), Leonardo DiCaprio (39), Bradley Cooper (39).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*