VEDĖ JOHN CENA

Bild, People
2020.10.15
Shay Shariatzadeh & John Cena

Shay Shariatzadeh & John Cena

Miami. Vedė vienas populiariausių imtynininkų ir aktorių John Cena (43).

Žurnalas „People“ praneša, kad vestuvės įvyko pirmadienį (12.10). Be pompastikos Cena ir jo išrinktoji Shay Shariatzadeh (30) buvo sutuokti Floridos advokatų kontoroje.

Kanadietė ir John Cena pirmą kartą susikibę rankomis buvo pastebėti 2019 m. kovą. Susipažino pora per kino juostos „Playing With Fire“ filmavimą. Ten sportininkas vaidino pagrindinę rolę.

Cena per komedijos premjerą 2019 m. spalį yra sakęs: „Tikrai ypatingas dalykas yra tai, kad nesvarbu, kokiuose projektuose dalyvausiu ateityje, šis projektas visada turės ypatingą prasmę, nes filmavausi ypatingame projekte ir turėjau progos sutikti kai ką ypatingo“.

John Cena žmona turi elektrotechnikos bakalauro laipsnį, pastaruoju metu ji dirbo produktų vadove technologijų firmoje „Avigilon“ Vankuveryje.

Imtynininkui John Cena tai yra antroji santuoka. Nuo 2009 m. iki 2012 m. jis buvo vedęs Elizabeth Huberdeau (41). Iškart po skyrybų jis buvo kartu su savo imtynių kolege Nicole Garcia-Colace (36), geriau žinoma kaip Nikki Bella. Nėra aišku, kodėl pora išsiskyrė, bet sklando gandai, kad jiedu nesutarė dėl vaikų turėjo, rašo „Bild“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*