VANESSA MAI NETURI BĖDŲ RODYTI SAVO NUOGĄ KŪNĄ (FOTO/VIDEO)

FirstNews, Bild
2018.10.06
Vanessa Mai

Vanessa Mai

Berlin. Šlagerių princesė Vanessa Mai (26) pastaruoju metu savo „Instagram“ paskyroje rodo daug savo nuogo kūno. Daugiausiai gerbėjai nuotraukas giria, tačiau pasirodo ir kritikos.

Tačiau Vanessa Mai yra iškėlusi galvą. Naujame video ji pradeda: „Mes turime pasikalbėti“. Priežastis numeris 1, kodėl vokiečių žvaigždė paviešino gana atviras nuotraukas: „Man tai patiko (daryti)!“.

Bet ar tai ji daro ne dėl to, kad seksualumą šiais laikais galima gerai parduoti? Ne, teigia šlagerių žvaigždė. „Niekas manęs neprivertė pasirodyti be viršutinės bikinio dalies“, – sako Mai. Tai ji pati nusprendė padaryti.

Į pastabas, kad šlagerių dainininkė neturėtų taip elgtis, Vanessa Mai taip pat turi atsakymą. Atlikėja dienraščiui „Bild“ apie tai sakė: „Aš ne ta, kuri ieško pasipriešinimo, bet visada turiu nuomonę ir ją atstovauju“.

„Galbūt atradau raktą į laimę ir norėjau su gerbėjais tuo pasidalinti…“.


View this post on Instagram

🇭🇷

A post shared by VANESSA MAI (@vanessa.mai) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*