USHER RENGS ŠOU LAS VEGASE

Damn Good
2020.09.13
Usher

Usher

Las Vegas. Penktadienį (11.09) pasaulinė žvaigždė ir aštuonių „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas dainininkas Usher (41) pristatė savo pirmąją muzikinę naujieną šiemet – „Bad Habits“. Taip pat atlikėjas netrukus pasirodys ir Las Vegase, kur rengs nuolatinius savo šou.

Las Vegaso „The Colosseum“ erdvėje iki šių metų pradžios ketverius metus kelias savo programas „suko“ Mariah Carey (50). Taip pat apie dvylika metų čia nuolat koncertavo Céline Dion (52). Nuo kitų metų vasaros „The Colosseum“ savo programą pristatys ir Usher. Savo gerbėjams jis ruošia išskirtinį choreografijos ir hitų kupiną šou, kuri, kaip pačio atlikėjai prodiuseriai teigia, gali atlikti tik toks multitalentas kaip Usher.

Tai yra kol kas vienintelė galimybė iš taip arti pamatyti atlikėją – Las Vegaso „The Colosseum“ telpa apie 4000 žiūrovų. Šioje programoje žiūrovai mėgausis Usher hitais, sukurtais per visus 20 jo karjeros metų, tame tarpe ir nauja kūryba.

Tarp kitko, pasauline žvaigžde ir vienu sėkmingiausių atlikėjų JAV muzikos istorijoje Usher tapo būdamas vos dvidešimties metų. O karščiausių 2000-ųjų eros atlikėjų šimtuke jis užėmė netgi pirmąją vietą.

Prieš 21 metus atlikėjas įkūrė „New Look“ fondą, kuris padeda vargingai augančiam jaunimui tapti lyderiais. Taip pat nuo kiekvieno bilieto, parduoto į jo šou Las Vegase, bus skiriama po dolerį šiam fondui.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*