„US5“: JAY KHAN RESTORANAS TURI UŽSIDARYTI

Bild
2019.01.11
Jay Khan

Jay Khan

Berlin. Jis buvo vaikinų grupės „US5“ žvaigždė, dalis TV džiunglių ir dabar dainuoja šlagerius. O taip pat Jay Khan (36) yra ir gastronomas.

Khan su virtuve siejamas nuo 2013 m. Dabar jo restoranas „Padre e Figlio“ („Tėvas ir sūnus“) turi užsidaryti. Priežastis: tėvo liga. Radijo stočiai „Radio B2“ dainininkas atviravo: „Mano tėvas kovoja su vėžiu. Dabar tai yra svarbiau. Mes atsisakėme mūsų italų restorano Berlyne“.

Liūdna žinia fanams. Kai jie norėjo išvysti savo dievaitį, tereikėjo nueiti į restoraną Wilmersdorf rajone. Beveik visada, kai nėra suplanuotų pasirodymų, Jay Khan buvo galima rasti ten. Jis mielai dalino autogramus ir fotografavosi asmenukėms.

„Jis kenčia nuo šlapimo pūslės vėžio, dabar po gydymo vėžio nebeliko. Nepaisant to, kai paaiškėjo diagnozė, pardaviau restoraną viename aukcione. Nors restoranui tikrai gerai ėjosi. Jis buvo pilnas kiekvieną naktį. Turėjome daug garsenybių. Ten buvo David Garrett (38), Hape Kerkeling (54), Roland Kaiser (66). Bet mano tėvas buvo restorane septynias dienas per savaitę 14 valandų per dieną. Jis ten buvo visa širdimi“.

Bet juk ir be tėvo galima vystyti restorano verslą? Jis sako: „Ne. Aš nesu gastronomas. Aš tik žinau, kaip viskas turi atrodyti. Aš galėčiau svečiams taip pat pasiūlyti skanų makaronų patiekalą. Tai viskas“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*