TYGA TURI BĖDŲ SU NUOMOTOJU

FirstNews
2016.03.23
Tyga

Tyga

Los Angeles. Reperiui Tyga (26) bylą iškėlė patalpų, kuriame jis anksčiau turėjo parduotuvę „Egypt Last Kings Clothing“, šeimininkas.

Savininkas teigia, kad Tyga penkis mėnesius nemokėjo nuomos, o ir patalpas gražino blogos būklės. Dėl to iš muzikanto reikalaujama 75 000 JAV dolerių (apie 67 000 eurų) kompensacijos. Tačiau Tyga su tuo nesutinka ir teigia, kad jis nėra atsakingas už patirtą žalą. Atlikėjas teigia, kad pastatas iš pradžių nebuvo tinkamas. Teismas spręs jų ginčą.

Tai ne pirmas kartas, kai Tyga turi įsiskolinimų už nuomą. Prieš keletą mėnesių jis buvo įpareigotas sumokėti 100 000 JAV dolerių, nes nemokėjo nuomos už butą Kalabase.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*