TV3.LT: ANGELINA JOLIE: GERIAU PAAUKOTI SAVO KRŪTIS, NEI GYVYBĘ

tv3.lt
2016.03.22
Angelina Jolie

Angelina Jolie

Los Angeles. Interviu su „ABC News“ Angelina Jolie (40) pripažino, kad tikrai džiaugiasi laimingu gyvenimu, nors jai teko susidurti su sveikatos problemomis.

Moters šeimoje yra paplitęs krūties vėžys, tad moteris pasidarė abiejų krūtų mastektomiją, pasišalino gimdą. Visgi manoma, kad sveikatos problemos nesibaigė, nes Angelina atrodo labai sulysusi. „Tai nėra lengvos operacijos, tačiau moterys turi žinoti, kad geriau yra paaukoti savo krūtis, nei gyvybę“, – kalba aktorė, dar kartą išreiškusi padėką savo palaikančiam ir mylinčiam vyrui Brad Pitt (52).

Tarp kitko, Angelina su Brad augina šešis vaikus – Maddox (14), Pax (11), Zahara (10), Shiloh (greitai 10), Knox Leon (7), Vivienne Marcheline (7).

tv3_lt

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*