TINA TURNER VESTUVIŲ NAKTIS ĮVYKO BORDELYJE!

FirstNews
2018.10.11
Tina Turner

Tina Turner

Zürich. 1962, Mechikas. Tina Turner (78) 23-ejų, ką tik susituokusi už Ike Turner (†76).

Visikai neromantišką istoriją paviešino dainininkė savo autobiografijoje „My Love Story“. Ten rašoma: „Nutriušusiame mažame metrikacijos biure man vyras padavė popierių ant rašomojo stalo, ant kurio turiu pasirašyti. Tai įvyko. Taip pat be jokios patirties, kas turi būti vestuvės, be jokių malonių ir laimingų akimirkų. To nebuvo. Buvo vis blogiau. Ike norėjo smagiai praleisti laiką Tijuanoje, pagal savo skonį. Ką mes darėme? Nuėjome į bordelį. Per mūsų vestuvių naktį! Niekada dar apie tai nepasakojau, nes gėdijausi“.

„Mano vyras ant scenos, neįtikėtinai bjaurus vaikinas ir mergina… Na, jos pasirodymas buvo daugiau ginekologiškas nei erotiškas“.

Beje, Tina Turner šiuo metu ramiai gyvena Šveicarijoje. Su vyru ji išsiskyrė 1978 m.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*