TILDA SWINTON: DRAUGYSTĖ MAN KAIP UOLA

Emotion
2018.11.09
Tilda Swinton

Tilda Swinton

Hamburg. Šį mėnesį pasirodys naujas siaubo filmas „Suspiria“ su Tilda Swinton (58).

Tai jau penktasis filmas, kuriame ji dirbo kartu su režisieriumi Luca Guadagnino (47). Dėl to, kad ji ilgai jį pažįsta, tai jai padeda. Draugystė yra labai svarbu sėkmingam darbui kartui, mano aktorė. Vokiečių žurnalui „Emotion“ Swinton sakė: „Draugystė. Ji man yra kaip uola. Tai grindžiama mano darbo metodais. Bendri filmai yra tik papildomi mūsų draugystės produktai – tai, kaip uoda, kuri nuslinko nuo gyvatės“.

Tilda Swinton interviu taip pat atskleidė, kad jai dažnai kyla abejonių dėl filmavimosi. „Aš pagalvoju jau, ar noriu dar apskritai kurti filmus. Tai klausiu savęs po kiekvienos rolės. Turiu mėgautis šokiu su režisieriumi“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*