TERORAS BRIUSELYJE: PASAULIO ĮŽYMYBĖS REIŠKIA MINTIS IR SIUNČIA UŽUOJAUTĄ

Unreality TV, News Week, FOX, Bild, Gala, Krone, Promicabana, Focus, Play Radio
2016.03.22
boris

Los Angeles-London-Berlin-Wien-Stockholm. Po antradienį (22.03) pasaulį sukrėtusių teroristinių išpuolių Belgijos sostinėje pasaulio įžymybės ir politikai pasidalino savo mintimis socialinėje medijoje.

„One Direction“ narys Louis Tomlinson (24) buvo pirmasis iš grupės išreiškęs užuojautą. Jis rašo „Siunčiu savo meilę ir mintis Belgijai ir jos žmonėms. Mano močiutė yra kilusi iš Saint Nicolas“.

Jo kolega Niall Horan (22): „Dar viena tragedija. Mintys yra su Briuselio žmonėmis ir, žinoma, su šeimomis, kurie prarado artimuosius. Pasaulyje yra per daug pykčio“.

Miley Cyrus (23) savo paskyroje retoriškai klausė: „Dėl Briuselio šiandien mano širdis sudužo. (…) Kada tai baigsis ir prasidės meilė? Tai nėra planeta, kurioje aš noriu gyventi. Niekas pasaulyje neturėtų rūpėti tik vieni kitiems dalinti meilę! To mums reikia daugiau nei bet ko kito! Daugiau meilės, mažiau blogio!!!“.

„Mano širdis ir mintys su Briuselio žmonėmis“, – rašo supermodelis Naomi Campbell (45).

Aktorė Eva Longoria (41): „Siaubingos atakos Briuselyje paveikė mus visus. Mano širdis yra su tavimi, Briuseli“.

„Per paskutianes septynias dienas mes matėme atakas Briuselyje, Ankaroje ir Stambule. Melskitės meilės, kad pakiltume“, – JAV aktorius Jussie Smollett (32) rašo savo „Twitter“ paskyroje“.

Dainininkas Nick Jonas (23) reiškia savo mintis: „Meldžiuosi už taiką visame pasaulyje. Briuseliečiai, mano širdis sudužo dėl jūsų“.

Boy George (54): „Mano mintys ir maldos už Briuselį šį rytą ir kiekvieną, kuris žuvo ar buvo sužeistas per siaubingus išpuolius…“

Iggy Azalea (25): „Siunčiu maldas už kiekvieną Briuselyje“.

Kardashian klano galva Kris Jenner (60): „Pabudau su šia skausminga žinia šį rytą. Mano mintys ir maldos yra su jumis šiandien“.

Khloé Kardashian (31): „Terorizmas yra vienas baisiausių dalykų. Jis nefunkcionuoja kaip niekas kitkas pasaulyje. Dalai Lama (80) kartą pasakė ‘Meilė ir užuojauta yra būtinybė, o ne prabanga. Be jų žmonija neišgyventų’…“

Austrijos kancleris Werner Faymann (55) „Facebook“ dalinasi savo mintimis: „Šiandien yra gedulo diena. Šiandien mūsų širdys ir maldos yra kartu su Briuselio žmonėmis, aukų šeimomis, jų draugais“.

Grupės „Revolverheld“ lyderis Johannes Strate (36): „Siųskite meilę ir teigiamas mintis, nepamirštant: teroras nepriklauso jokiai religijai!“.

Vokietijos dainininkas Peter Maffay (66) klausia: „Žmonės, kada mes visi suvoksime, kad tik kartu tai nugalėsime?“.

Futbolo žvaigždė Lukas Podolski (30) pažymėjo tik raktažodžius #PrayForBelgium ir #Bruessel.

Tuo tarpu tenisininkas Boris Becker (48) į savo „Instagram“ paskyrą įkėlė Belgijos spalvų taikos ženklą (žr. foto) ir paragino melstis už Briuselio žmones.

Antonio Banderas (55): „Šokiruotas žinių iš Briuselio“.

Švedijos karalius Carl Gustaf (69): „Aš ir mano šeima su siaubu stebime įvykius Briuselyje. Šiuo metu mes kartu kovojame su negailestingu terorizmu. Mūsų mintys yra su aukomis ir jų šeimomis“.

Aktorius Sam Claflin (29) rašo: „Dabar Briuselis? Kodėl? Tai turi liautis“.

„Taip liūdna pamačius naujienas apie įvykius Briuselyje. Oro uoste ar metro galėjo būti bet kas, kurį myli. Siunčiu visą savo meilę ir maldas“, – „Twitter“ rašo „5 Seconds Of Summer“ narys Michael Clifford (20).

Britų pop žvaigždė Ellie Goulding (29): „Man taip gaila Briuselio. Mano širdis su jumis. Koks pasaulis tapo…“

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*