TERORAS BRIUSELYJE: BELGIJOS FUTBOLO ŽVAIGŽDĖ VINCENT KOMPANY RAGINA ATMESTI NEAPYKANTĄ

Die Welt
2016.03.22
Vincent Kompany

Vincent Kompany

Bruxelles. Belgijos nacionalinės futbolo komandos kapitonas Vincent Kompany (29) po teroro išpuolių savo šalyje ragina tėvynainius „būti oriems“ pabudus smurtui ir „atmesti neapykantą“.

„Siaubas ir pyktis. Nekalti žmonės ir vėl moka kainą. Mano mintys yra su aukų šeimomis“, – rašo Vincent Kompany savo pareiškime. „Linkiu Briuseliui išlikti oriai. Mes visi kenčiame, turime atmesti neapykantą ir jos skleidėjus. Kad ir kaip tai būtų sunku. #Brussels“.

Belgijos nacionalinė futbolo komanda antradienį (22.03) po įvykusių teroro išpuolių atšaukė savo treniruotę. Briuselyje per teroro aktus žuvo mažiausiai 34 žmonės, o virš 220 buvo sužeista. Atsakomybė prisiėmė nusikalstama teroristų grupuotė „ISIS“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*