TAYLOR SWIFT PAAUKOJO LGBTQ ORGANIZACIJAI

FirstNews
2019.04.13
Taylor Swift

Taylor Swift

Tennessee. Taylor Swift (29) paaukojo didelę sumą pinigų Tenesio „Equality Project“.

113 000 JAV dolerių dainininkė skyrė šiai LGBTQ organizacijai ir parašė labai asmeninį laišką jos vadovui Chris Sanders. Jis dalį laiško paviešino savo „Facebook“ paskyroje. Laiške rašoma: „Mielas Chris, rašau Tau, kad pasakyčiau, kaip labai įkvepia Tavo darbas. Ypač, kai Tu organizavai naujausią peticiją, kurioje raginai Tenesio religinius lyderius kovoti prieš ‘Slate Of Hate’ įteisinimą mūsų valstijoje. Prašau nuoširdžiai padėk už mane ir priimk šią auką kaip Tavo ir tikėjimo vadovų darbo rėmimą“.

„Slate Of Hate“ yra grupė tenesiečių, kurie atakuoja LGBTQ bendruomenės atstovus. Jie siekia uždrausti gėjų vedybas, atimti teisę jiems įsivaikinti vaikus.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*