TARJA IŠLEIDŽIA NAUJĄ ALBUMĄ (VIDEO)

networking Media
2019.05.13
Tarja

Tarja

Berlin. Po trijų metų pertraukos Tarja (41) sugrįžta.

Buvusi suomių grupės „Nightwish“ dainininkė rugpjūčio 30 d. rinkai pristatys septintąjį solinį albumą „In The Raw“, praneša „networking Media“. Kaip pati Tarja sako, „ne viskas yra auksas, kas žiba“. Dainininkė paaiškino: „Mes visada galvojame, kad auksas yra poliruotas ir tobulas, sudėtingas ir prabangus. Bet savo natūralia sudėtimi jis yra įprastas [cheminis] elementas.“

Pirmuoju singlu iš naujojo albumo tapo daina „Dead Promises“. Šalia jos galingo balso girdima griaudžianti gitara. „Man patinka tai, kaip skamba gitara: tiesiog negailestingai tiesiai“, – sako ji. „Kai dainuoju su jėga, man reikia kažko galingo, kas mane palaikytų. Todėl nesijaučiu palikta viena“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*