SUDEGĖ CLAUDIA SCHIFFER VILA (FOTO)

Bild
2014.05.31
Claudia Schiffer

Claudia Schiffer

Suffolk. Pirmadienį (26.05) Claudia Schiffer (43) ir jos vyras Matthew Vaughn (43) negalėjo patikėti savo akimis – degė jų vila. PlayRadio.lt, remdamasis Vokietijos dienraščiu „Bild“, skelbia, kad sudegė daug turto.

Apie 50 ugniagesių net dvi valandas gesino gaisrą. XVI am. statytas dvaras Schiffer ir jos šeimai turi ypatingą reikšmę. 2002 m. gegužės 25 d. čia vokiečių supermodelis ištekėjo už Matthew. Santuoka iki šiol tęsiasi sėkmingai, pora susilaukė trijų vaikų.

Kas sukėlė neaišku. Aštuoni gesinimo ekipažai bandė sulaikyti liepsnos plitimą į pagrindinį pastatą. Tačiau keletas pastatų virto griuvėsiais.

Schiffer ir Vaughn Coldham Hall vilą nusipirko 2002 m. už daugiau nei 5 mln. svarų sterlingų.

claudia claudia2 claudia3

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*