STEVE AOKI PRISTATO SAVO MEMUARUS

FirstNews
2019.03.15
Steve Aoki

Steve Aoki

Los Angeles. Vienas sėkmingiausių pasaulio DJ Steve Aoki (41) viską apie savo gyvenimą atskleis naujoje knygoje.

Amerikietis, turintis japoniškų šaknų, „Instagram“ pasidalino žinia: „Didžiuojuosi, galėdamas pranešti apie pirmieji mano memuarai pasirodys rugsėjo 3 d. ‘Blue: The Color Of Noise’.“

Toliau Steve Aoki pasakoja, kad knygoje bus aprašytas jo sunkus kelias į karjeros viršūnę, nuosmukiai ir pakilimai, gyvenimo įvykiai ir artimi žmonės. „Į šią knygą įdėjau visą savo širdį ir sielą ir esu taip sujaudintas, kad galiu tuo pasidalinti su visu pasauliu“, – rašo Steve Aoki.

„Blue: The Color Of Noise“ išankstinė prekyba jau prasidėjo. Beje, jis knygoje atskleis, kad jo svajonių duetas būtų su Adele (30) arba Sam Smith (26).

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*