„SPICE GIRLS“ TURO PO JAV NEBUS?

FirstNews
2019.01.09
"Spice Girls"

"Spice Girls"

London. „Spice Girls“ JAV fanai tikriausiai tikėjosi keturias merginas pamatyti scenoje ir Amerikoje. Tačiau, regis, tai neįvyks.

Emma Bunton (42), Melanie C (44), Mel B (43) ir Geri Horner (46) už koncertus už Atlanto gavo 80 mln. JAV dolerių pasiūlymą. Bet dainininkės tokį pasiūlymą atmetė. Šaltinis „The Sun“ atskleidė: „Jos bijo, kad 2019-ieji ‘suvalgys’ per daug laiko. Šou Didžiojoje Britanijoje bus masyvūs ir labai ypatingi, todėl jos nenori dar [koncertuoti] ir JAV, nes, kaip žino iš patirties, ilgi turai kelia įtampą“.

Toliau tęsia šaltinis: „Jos visos turi šeimas. (…) Jos nebėra vienišos moterys, galinčios viską sau leisti. Šiuo metu jos svarsto galimybę surengti kelis šou liepą ir rugpjūtį JAV, kai jų vaikai turės mokyklos atostogas ir galės keliauti kartu“.

Dar viena bloga žinia „Spice Girls“ fanams: taip pat ir planuotas animacinis filmas apie grupę, regis, nebus kuriamas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*