SKIRIASI PRINCAS CHARLES IR CAMILLA?

Delfi
2019.01.11
Charles & Camilla

Charles & Camilla

London. Australų žurnale „New Idea“ pasirodė daugelį šokiravęs straipsnis, kad princas Charles (70) ir Camilla (71) planuoja skyrybas.

Žurnalas, kurį per savaitę perskaito apie 2 mln. žmonių, parašė, jog su karališkąja britų šeima susijęs asmuo nutekino įrodymus, kad karališkosios poros santykius ištiko krizė.

Žurnale rašoma, kad Velso princas konsultavosi su savo skyrybų advokate Fiona Shackleton (62) ir „jau pasirašė dokumentus“, apie kuriuos ir skelbiama žurnale. „Charles ir Camilla: nutekėjo skyrybų dokumentai“ – taip skelbia spausdinio antraštė.

„New idea“ šaltinis teigė, kad pastaraisiais mėnesiais sutuoktiniai praktiškai nesimatė, o jų santykiais pasidomėjo pati karalienė, norėdama įsitikinti, kad tai ne šiaip gandai. Žurnalo straipsnio karališkoji rezidencija „Clarence House“ kol kas nepatvirtino. Bakingamo rūmuose vykusiuose šventiniuose pietuose prieš Kalėdas Kornvalio kunigaikštienė Camilla nedalyvavo, nes neva buvo peršalusi. Ji nedalyvavo nė Sandringame vykusiose pamaldose Šv. Mary Magdalene bažnyčioje Kalėdų rytą. Ir tai sukėlė įtarimų.

Camilla nedalyvavo ir princesės Eugenie (28) vestuvėse spalį. Tuo metu spaudos atstovai rašė, kad kunigaikštienė lankosi netoli namų esančios mokyklos derliaus nuėmimo festivalyje. Leidinio šaltinis sakė: „Kol visas pasaulis buvo įnikęs į Kate (37) su Meghan (37) nesantaiką ir vėstančius William (36) ir Harry (34) santykius, už rūmų dienų vyko kur kas rimtesnė drama. Manoma, kad Charles ir Camilla gali paskelbti apie skyrybas. Jie jau pasirašė dokumentus, o pastaraisiais mėnesiais beveik nesimatė, išskyrus Charles 70-ąjį gimtadienį, į kurį Camillą pakvietė karalienė, kad nebūtų pagrindo spėlionėms.“

Baronienė laikoma kompetentingiausia skyrybų advokate, ji atstovavo princui Charles, kai jis 1996 m. skyrėsi su princese Diana (†36).

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*