SIMON COWELL ATSIPRAŠĖ JAMES ARTHUR

FirstNews
2019.05.15
James Arthur

James Arthur

London. „The X Factor“ žiuri pirmininkas Simon Cowell (59) atsiprašė dainininko James Arthur (31) už tai, kad jo leidybinė firma „Syco Records“ atsisakė toliau dirbti su juo.

Dainininkas pasirašė sutartį su Cowell firma po to, kai 2012 m. laimėjo „The X Factor“. Tačiau netrukus Arthur įklimpo į narkotikų ir alkoholio liūną, o „Syco“ po dvejų metų nutraukė su juo sutartį. Tačiau dabar James Arthur grįžo. Jis apie tai papasakojo „Radio Hits Live“ eteryje: „Aš vėl pasirašiau sutartį su ‘Syco’ ir jie mane tą pačią dieną paprašė sudainuoti per ‘The X Factor’. Simon buvo labai kuklus. Jis pasakė ‘Ačiū, kad tu vėl mus paimi. Anksčiau mes padarėme klaidą. Tu esi visose radijo stotyse numeris vienas’. Tai buvo lyg svajonės išsipildymas“.

Beje, James Arthur grįžo į „Syco Records“ norėdamas įrodyti, kad visi jie klydo.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*