SHIRIN DAVID VAKARĖLYJE – BŪRYS ŽVAIGŽDŽIŲ (FOTO)

Bild
2019.03.14
Capital Bra, Shirin David & Mero

Capital Bra, Shirin David & Mero

Berlin. Lietuvės dukra Shirin David (23) antrą savaitę iš eilės su singlu „Gib Ihm“ užima 1 vietą Vokietijos TOP 100. Dėl to dainininkė ir „Instagram“ mega žvaigždė surengė vakarėlį.

Berlyno „Place To B“ vakarėlyje Shirin David susirinkusiems sakė: „Aš esu priblokšta. Tikiuosi, kad tai buvo ne paskutinis mano hitas numeris 1, kurį su Place To B galiu švęsti“.

Švenčiama buvo Axel Springer žurnalistų klube. Ten, kur 1999 m. George Bush (†94), Michail Gorbatschow (88) ir Helmut Kohl (†87), Vokietijos susivienijimo tėvai, susitiko pokalbiui, dabar šventė reperiai, interneto žvaigždės. Motto: Gib Ihm!

Laikraščiui „Bild“ Shirin David paaiškino iš kur jos aistra muzikai. „Mano mama visada norėjo, kad būčiau menininkė. Gimtadieniui visada gaudavau Maria Callas (†53) arba Édith Piaf (†47) kompaktinius diskus vietoj lėlių“. Ir darbšti Shirin David yra… Kitą dieną po vakarėlio lietuviškų šaknų turinti mergina nuvyko į studiją toliau įrašinėti savo naujo albumo.

Vienas iš reperių – sėkmingiausias šiuo metu vokiečių reperis Capital Bra (24). Neymar“ ar „Prinzessa“ sumušė visus topų rekordus. Praėjusiais metais net devyni jo singlai užėmė Vokietijos TOP 100 pirmąją vietą. Virš 160 mln. sekėjų „YouTube“ kanala ir virš 3,3 mln. mėnesinių klausytojų „Spotify“.

Shirin David atvyko pasveikinti ir Mero (18). Jaunas reperis, kuris taip pat ne kartą sukosi Vokietijos TOP 100. Tikrai mielas vaikinas, kaip sakė „Bild“ žurnalistai. Su savo dainos „Wolke 10“ video klipu per 24 valandas jis pasiekė 4,47 mln. peržiūrų „YouTube“ kanale. Rekordas!

„Būčiau buvęs profesionalus futbolininkas“, – atskleidė Mero. „Anumet sėkmingai žaidžiau Darmstadt 98. Bet repas visada buvo mano svajonė“.

„Instagram“ žvaigždė Lisa Marie Schniffner (17) irgi buvo vakarėlyje. Lisa turi 1 mln. sekėjų socialiniame tinkle. Tuo tarpu Shirin David – 4,5 mln. „Prieš tris mėnesius persikrausčiau iš Austrijos į Berlyną. Bet neturėjau laiko įsirengti savo buto. Mitte stovi tik pripučiamas čiužinys. Mano draugas ir mano mama šiandien pažadėjo surinkti baldus, todėl esu viena čia“, – paaiškino mergina.

3,w=756,q=high,c=0.bild2 3,w=756,q=high,c=0.bild 1,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*