SERIALO „FRIENDS“ ŽVAIGŽDĖS KASMET KIŠENES PAPILDO KELIAIS MILIJONAIS DOLERIŲ

Delfi
2019.10.09
"Friends" aktoriai

"Friends" aktoriai

New York. Nors serialas „Friends“ („Draugai“) nebekuriamas jau nuo 2004 metų, jį po šiai dienai mėgsta, prisimena ir žiūri visas pasaulis. Gyvi ne tik prisiminimai – serialas ir toliau uždirba pinigus.

Daug pinigų. Taigi, Jennifer Aniston (50, Rachel), Courteney Cox (55, Monica), Lisa Kudrow (56, Phoebe), Matt LeBlanc (52, Joey), Matthew Perry (50, Chandler) ir David Schwimmer (52, Ross) už kiekvieną pakartotinai parodytą seriją gauna honorarą, skelbia TheList.com. O nuo pirmosios per TV parodytos serijos jau praėjo 25 metai…

Skelbiama, kad teisė rodyti serialą ne kartą parduota, todėl jis prieinamas ir šiandien, o „Warner Bros.“ už jį kiekvienais metais skaičiuoja 1 mlrd. dolerių pelną. Ir tai dar ne viskas: kiekvienas serialo aktorius gauna 2 proc. tų pajamų, o tai reiškia, jog draugų kišenės pasipildo po maždaug 20 mln. dolerių.

Remiantis „TV Times“ atliktu tyrimu, serialas „Friends“ 2018 metais buvo žiūrimiausias serialas. Ir tai visai nestebina, nes bent iki 2020 metų jį galima žiūrėti „Netflix“ platformoje. Tenka pripažinti, kad sutartis su „Netflix“ labai naudinga ir patiems aktoriams. Vos pradėjus rodyti serialą per „Netlifx“ už metus trunkančią licenciją platforma mokėjo 30 mln. dolerių, o galiausiai suma išaugo iki 100 mln. dolerių.

Nors aktorių pajamos šiuo atveju procentine prasme ir ne itin didelės, galima kalbėti apie papildomą milijoną dolerių kiekvienam per metus.

Delfi

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*