SCENOJE MIRĖ IAN COGNITO (VIDEO)

alfa.lt, Play Radio
2019.04.13
Ian Cognito

Ian Cognito

Bicester. Didžiąją Britaniją sukrėtė liūdna žinia – pasirodymo metu mirė komikas Ian Cognito (†60). Paskutinį savo pasirodymą vyras surengė ketvirtadienio (11.04) vakarą Bičesterio bare.

CNN duomenimis, komikas blogai jautėsi dar prieš pasirodymą. 10 min. prieš atsisėsdamas scenoje ant kėdės jis pajuokavo, kad patyrė insultą. Jis pasakė: „Įsivaizduoju, kad patiriu insultą ir atsibundu kalbėdamas velsiškai“. Ian Cognito taip prasėdėjo 5 min.

Paskutinį komiko pasirodymą stebėję žiūrovai manė, jog tai – šou dalis.

„Visi minioje, taip pat ir aš, galvojome, kad jis juokauja. Kai užlipau ant scenos ir paliečiau jo ranką, tikėjausi, kad jis atsikels“, – sakė kartu su Ian Cognito pasirodymą surengęs Andrew Bird.

Paramedikai atvyko 22:20 val. vietos laiku. Tačiau jie konstatavo, kad vyras mirė scenoje.

Tarp kitko, tai nebe pirmoji komiko mirtis scenoje. Štai 1984 m. balandžio 15 d. komikas Tommy Cooper (†63) patyrė širdies smūgį. Jo asistentė, visa teatro publika ir TV žiūrovai namuose manė, kad tai yra pasirodymo dalis.

ian-cognito-death-lailasnews-226x410

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*