SALVADOR SOBRAL GYVENIMAS PO ŠIRDIES OPERACIJOS LABAI PASIKEITĖ (VIDEO)

RTL
2019.04.15
Salvador Sobral

Salvador Sobral

Köln. Salvador Sobral (29) Vokietijos TV kanalui RTL atskleidė, kaip jaučiasi po širdies persodinimo operacijos. Portugalų dainininkas po jos labai pasikeitė.

„Eurovision“ dainų konkurso 2017 m. nugalėtojas tuoj po laimėjimo sustabdė savo karjerą, nes dėl prastos savijautos nebegalėjo daugiau užsiimti savo mylimu hobiu. Sobral nuo 2017-2018 m. šešis mėnesius praleido ligoninėje. Šeši mėnesiai pakeitė jį. Taip pat ir išoriškai. „Taip, aš pasidariau grožio operaciją. Ir aš esu labai laimingas. Nesąmonė. Tiesiog įgijau daugiau veido bruožų, nes pagaliau esu sveikas. Pagaliau kraujas teka mano veidu“, – pasakojo Salvador Sobral RTL žvaigždžių žurnalui „Exclusiv“.

Kai 2017 m. gegužę su daina „Amar Pelos Dois“ atlikėjas laimėjo ESC, jam kuo skubiau reikėjo širdies donoro. „Gaila, atėjo momentas, kai savo kūną ‘perleisti’ turėjau medicinai. Ir savo gyvenimą atriboti nuo muzikos pasaulio ir scenos“, – prieš operaciją fanams yra sakęs Sobral.

Beje, šiuo metu Salvador Sobral pristato naują singlą. Daina vadinasi „La Souffleuse“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*