„ROSENSTOLZ“ GRĮŽTA?

Bunte
2014.08.22
"Rosenstolz" (2011 m.)

"Rosenstolz" (2011 m.)

München. Peter Plate (47) mano, kad vieną dieną grupė „Rosenstolz“ vėl susijungs, rašo PlayRadio.lt.

Muzikantas tiki, kad jis ir dainininkė AnNa R. (44) anksčiau ar vėliau priims sprendimą vėl kurti projektą. „Bunte“ Peter apie galimą grįžimą sakė: „Aš dar kartą sakau: kažkas dar turi įvykti. Tiesiog nežinau kaip ir kada. Kai tai įvyks, tai turi ateiti iš širdies, to norėti turime abu – AnNa ir aš. Pinigai negali būti motyvas“.

Vokietijos grupė „Rosenstolz“ susikūrė 1991 m., o iširo 2012 m., kai dueto nariams prasidėjo bėdos dėl įtampos. Dėl Peter Plane Burneto sindromo dar 2009 m. grupė atšaukė visus koncertus. Šis sindromas pasireiškia emocišku pervargimu. Vokalistė AnNa R. taip pat buvo emociškai pervargusi. 2012 m. „Rosenstolz“ paskelbė, kad skiriasi, nes nori vienas kitam duoti šiek tiek erdvės.

AnNa R. šiuo metu yra grupės „Gleis8“ dainininkė. Tačiau kolektyvas nėra labai sėkmingas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*