„ROLLING STONES“ FANAS PADAVĖ Į TEISMĄ KONCERTŲ ORGANIZATORIŲ

FirstNews
2019.01.07
Michael Boyajian

Michael Boyajian

New York. „Rolling Stones“ gerbėjas, vardu Michael Boyajian (60), koncertų organizatorių „Concerts West/AEG“ padavė į teismą.

Priežastis: žmonių su negalia diskriminacija. Kaip rašo vokiečių naujienų agentūra „FirstNews“, Boyajian teigia, jog bilietai žmonėms su judėjimo negalia į grupės koncertus yra penkis kartus brangesni nei įprastai arba apskritai nėra vietų ir galimybės patekti į koncerto vietą. Dabar vyras dėl to įteikė skundą Niujorko Žmonių teisių skyriui.

Michael Boyajian už bilietą į „Rolling Stones“ koncertą turėjo mokėti net 1075 JAV dolerius. Koncertas vyko Met-Life stadione. Žmonėms, neturintiems judėjimo negalios, bilietas kainavo 200 JAV dolerių. Gerbėjas mano, kad tai tiesiog yra nesąžininga.

Boyajian apie tai sakė: „Baby-Bommer karta (1940-1964 m. gimimo – red. past.) yra didžiausia fanų dalis ir mes tampame senesni!“.

Grupė komentaro šiuo klausimu dar nepasisakė.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*