„THE ROLLING STONES“: BRIAN JONES BUVO NUŽUDYTAS?

Sky News
2019.07.12
Brian Jones

Brian Jones

London. Prieš 50 metų buvo rastas „The Rolling Stones“ gitaristo ir įkūrėjo Brian Jones (†27) kūnas jo namų baseine.

Oficialiai mirties priežastis buvo nurodyta kaip nelaimingas atsitikimas. Kelios dienos prieš jo mirtį rokeris buvo išmestas iš grupės dėl savo alkoholio ir narkotikų problemų. Dabar jo dukra Barbara Marion interviu su „Sky News“ sako, jog jos tėvas buvo nužudytas. Ji sakė: „Manau, kad mano tėvas buvo nužudytas. Policija nedirbo taip, kaip ji turėjo dirbti. Norėčiau, kad byla būtų atnaujinta ir galiausiai rasti visi atsakymai“.

Be to, Brian Jones dukra mano, jog jos tėvas negauna pakankamai dėmesio ir pagarbos dėl savo įtakos grupei. Toliau ji sako: „Jis įkūrė grupę. Jis pats pasirinko grupės narius ir rūpinosi jų pasirodymais. Be mano tėvo Mick Jagger (75) tiesiog būtų buhalteris“.

Tarp kitko, Policija du kartus buvo atnaujinusi bylą, iki 2009 m. Nebuvo rasta jokių naujų įrodymų Jones nužudyme.

rah_41004497225

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*