RODDY RICCH IR 42 DUGG: ŠAUDYNĖS PER KLIPO FILMAVIMĄ

MusikExpress
2021.02.22
Roddy Ricch

Roddy Ricch

Atlanta. Smurtas ginklais ir toliau skverbiasi į repo bendruomenę. Anot WSB-TV 2, praėjusį sekmadienį (21.02) buvo šaudoma filmuojant reperių Roddy Ricch (22) ir 42 Dugg (26) vaizdo klipą, kuriame buvo sužeisti trys žmonės.

Atlantos policijos departamentas iškvietimą gavo apie 16 val. Nenustatytas skambintojas pranešė, kad buvo šaudyta Velso gatvėje esančiame automobilių laužyne. Pareigūnai, pasiekę įvykio vietą, rado vyrą, kurį pakirto viena iššauta kulka. Įvykio vietoje jį apžiūrėjo sanitarai, o du kiti įvykio metu pašauti vyrai patys nuvyko į ligoninę.

Tiksli aukų būklė dar nėra žinoma, tačiau nė vienam iš jų neturėtų kilti rimtas pavojus.

Taip pat nežinoma, ar minėti reperiai buvo nusikaltimo metu ir ar jie kaip nors dalyvavo šaudyme. Po to, kai naujienos tapo viešos, 42 Dugg „Instagram“ pasirodė vaizdo įraše su Lil Baby (), kad praneštų, jog jo sveikata yra puiki ir gerbėjams nereikia dėl jo jaudintis.

Nė vienas įtariamasis nebuvo sulaikytas.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*