ROBIN WILLIAMS VĖL TURI BĖDŲ?

TMZ
2014.07.03
Robin Williams

Robin Williams

Los Angeles. Robin Williams (62) privalo įjungti stabdžius po sunkaus darbo. PlayRadio.lt rašo, kad aktorius turbūt bus gydomas reabilitacijos klinikoje.

Komedijų žvaigždė tariamai gydysis Minesotos klinikoje „Hazelden Addiction Treatment Center“, kur gydoma ir nuo narkotikų kenčiantys asmenys. Tačiau Robin atstovas „TMZ“ paneigė gandus, kad aktorius vėl pradėjo vartoti kvaišalus. „Po kelių projektų iš eilės Robin tiesiog naudojasi galimybe viską sustatyti į vietas ir sutelkti dėmesį į savo nuolatinę veiklą, kuria jis labai didžiuojasi“, – sakė Robin Williams atstovas.

Robin Williams praeityje kovojo su narkomanija. ’80-aisiais jis tapo priklausomas nuo kokaino ir alkoholio, bet vėliau gydėsi ir iki 2006 m. buvo švarus, kol vėl pasidavė. 2010 m. jis „USA Today“ atskleidė, kad 2006 m. pasitraukė iš viešo gyvenimo, nes bijojo vėl tapti priklausomu.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*