ROBBIE WILLIAMS VAIKAI TURI AUGTI ĮPRASTOJE APLINKOJE

Bunte
2014.06.04
Robbie Williams & Ayda Field su Theodora Rose

Robbie Williams & Ayda Field su Theodora Rose

London. Robbie Williams (40) neprieštarautų, jeigu jo vaikai sektų paties pėdomis, rašo PlayRadio.lt.

Tiesa, jis neleistų jiems per anksti pasinerti į šou biznio pasaulį. Robbie vokiečių portalui Bunte.de sakė: „Šou verslas teikia malonumo, ir aš būčiau, aišku, geras navigatorius. Jis tekia kur kas daugiau malonumo nei kokia nors įprasta profesija, bet galiausiai būsiu tiesiog laimingas, kad ir ką jie dirbtų“.

„Žinoma, nenorėčiau, kad, dar būdami vaikai, jie vaidintų ar būtų modeliai. Nereikia per anksti atsidurti visuomenėje, nes būtent per šią prizmę viskas iškreipiama. Mano vaikai turi augti, kiek įmanoma, normaliai ir ilgai.“

Robbie Williams 2012 m. gegužę kartu su savo partnere Ayda Field (35) susilaukė dukters. Š. m. kovą pora pranešė, kad laukiasi antrojo vaiko.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*