ROBBIE WILLIAMS SU PRIKLAUSOMYBE KOVOJA SPALVINDAMAS KNYGUTES

alfa.lt
2019.01.10
Ayda Field & Robbie Williams

Ayda Field & Robbie Williams

London. Atlikėjas Robbie Williams (44), norėdamas įveikti priklausomybę nuo rūkymo, ėmėsi neįprasto hobio – spalvinimo.

Savo gerbėjams tiesioginės transliacijos „Instagram“ metu vyras atskleidė, kad spalvoti pieštukai, flomasteriai ir švarūs popieriaus lapai jam padeda sutelkti dėmesį ir negalvoti apie rūkymą. „Tiesiog spalvinu. Tai gerai, nes mano mintys sutelkiamos į visai kitus dalykus, – sakė jis. „Menas man padeda. Tie, kurie kartu su manimi bando atsikratyti rūkymo, nepasiduokit. Žinau, kaip sunku.“

Atlikėjas, kuris, kaip manoma, per dieną surūkydavo iki 40 cigarečių, pridūrė, kad atsipalaiduoti ir susikaupti padedantis spalvinimas yra vienas būdų, neleidžiančių pasireikšti panikos priepuoliams.

„Visą šią savaitę jaučiausi labai gerai, tačiau per pastarąsias pusantros valandos tiesiog palūžau, prasidėjo panikos priepuoliai, jaučiausi lyg nesavas. Turėjau išeiti iš namų, kad nusiraminčiau“, – sakė jis.

Williams pirmą kartą rūkyti metė 2012-aisiais, kai jo žmona Ayda Field (39) pagimdė pirmąją dukrą Theodora (6). Tačiau prie šio žalingo įpročio vyras grįžo 2016 m.

Besibaigiant 2018-iesiems, į koncertą susirinkusiems gerbėjams dainininkas pasižadėjo mesti rūkyti, bet pridūrė, kad bijo, jog dėl to padidės jo kūno svoris. „Labai to bijau, tačiau vien faktas, kad būsiu gyvas ir matysiu savo augančius vaikus, yra to vertas“, – sakė jis.

Beje, Robbie Williams su žmona augina tris atžalas: dukras Theodora ir Colette (5 mėn.) bei sūnų Charlton (4).

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*