RIHANNA NĖŠČIA IR SUSIŽADĖJUSI? (VIDEO)

RTL
2019.03.26
Rihanna & Hassan Jameel

Rihanna & Hassan Jameel

Los Angeles. Ar Rihanna (31) turi paslapčių? Jos privatus gyvenimas pastaraisiais metais tapo itin ramus.

Faktas vienas: RiRi nori šeimos – apie tai ji ne kartą pasakė interviu. Atrodo, tinkamą partnerį ji rado. Sklando gandai, kad su verslininku Hassan Jameel (30) ji pasiryžusi žengti kitą žingsnį.

„Ar tai reiškia, kad ji nėščia?“, „Tai yra įrodymas: kūdikis pakeliui“, – komentarai plaukioja internete. Taip pat ir įrašas, kuriame „E! News“ vedėja Morgan Stewart (30) pakomentavo dabartinį R&B dainininkės gyvenimą ir numatė jai netolimą ateitį: „Matau sužadėtuves ir vaiką – per maždaug kitus du metus“.

Spekuliacijų žiniasklaidoje nebūtų, jei Rihanna nebūtų šio vaizdo įrašo „Instagram“ palaikinusi. Ar ji tyliai patvirtio, kad jau seniai galvojo apie naują gyvenimo etapą?


View this post on Instagram

Me asf! 😂

A post shared by FENTY CO. (@celebsloverih) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*