RAY J APIE KIM KARDASHIAN: KAI JI PRAKAITUOJA SEKSO METU, IŠKART PUOLA DAŽYTIS

Bild
2018.11.08
Ray J & Kim Kardashian

Ray J & Kim Kardashian

Los Angeles. Kim Kardashians (38) buvęs vaikinas Ray J (37) jau dvejus metus yra vedės ir turi dukrytę. Tačiau apie sekso patirtį su Kim jis kalba mielai.

2007 m. internete pasirodė sekso vaizdajuostė, kurioje Ray J ir Kim Kardashian matyti aistringai besimylintys lovoje. Vyras net po daugiau nei 10 metų po santykių pabaigos (2003-2006) turi ką papasakoti. „Kim ir aš turėjome daug smagaus laiko [sekso] maratonuose“, – pasakoja Ray J „The Sun“. „Bet ji nenorėjo prakaituoti. Štai kodėl ji nutraukė seksą, norėdama tik pasidažyti“.

„Ji buvo tikrai pašėlusi, turėjo raudoną Louis-Vuitton lagaminą pilną sekso žaisliukų“, – pridūrė Ray J.

Buvęs Kim meilužis atskleidė, kad per metus ji išleisdavusi 100 000 JAV dolerių per metus vien apatiniui trikotažui.

O ką sako Kim Kardashian apie naujai senas istorijas? „Twitter“ vienam fanui ji atsakė: „Jis yra patologinis melagis. Tikrai tiki šia istorija? Manau tai juokinga!“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*