„THE PRODIGY“ SUKRĖTĖ DAR VIENA NETEKTIS!

alfa.lt
2019.04.13
Keith Flint & Con

Keith Flint & Con

London. Praėjus vos mėnesiui po tragiškos vokalisto Keith Flint (†49) savižudybės britų šokių muzikos grupę „The Prodigy“ sukrėtė dar viena netektis.

Savo „Instagram“ paskyroje grupė paskelbė netekusi ilgamečio grupės apsaugos darbuotojo Con. Anot grupės narių, nors apsaugos darbuotojas nebuvo tradicinė grupės dalis, ilgametis „The Prodigy“ palydovas buvo tapęs artimu draugu ir ištikimu patikėtiniu.

„Ilsėkis ramybėje, Con. Tu ilgus metus saugojai mūsų užnugarį ir rūpinaisi mumis. Ištraukei mus iš daugybės keblių situacijų, buvai išties šaunus žmogus. Tiesą pasakius, buvai supermenas. Svarbiausia – buvai ištikimas draugas mums visiems“ – rašoma grupės „Instagram“ paskyroje.

Didžiosios Britanijos portalas dailymail.co.uk teigia, kad netiesioginiu grupės nariu tapusio vyro mirties priežastys dar neaiškios, žinoma tik tai, kad vyras mirė tragiško atsitikimo metu.

Ši nelaimė „The Prodigy“ ištiko praėjus vos daugiau nei mėnesiui po Flint mirties. Grupės veidas kovo 4 d. buvo rastas negyvas savo namuose.

Kovo 29 d. Keith Flint buvo palaidotas Esekse, „The Prodigy“ gerbėjai į laidotuves susirinko iš visos Europos. Grupės prašymu publika bažnyčios prieigose leido muziką, šoko ir dainavo „The Prodigy“ dainas.

Alfa

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*