Privatumas

achtungblSvetainėje www.PlayRadio.lt / www.TOP40.lt nerenkami ir nesaugomi jokie asmeniniai vartotojų duomenys. Radijo stotis „Play Radio“ užtikrina, kad jokia asmeninė informacija nebus perduota trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai reikia nustatyti nusikalstamą veiką padariusį asmenį.

 

Play Radio privatumo politika gali būti keičiama arba atnaujinama, todėl svetainės lankytojus kviečiame periodiškai skaityti šią informaciją.

 

Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį – www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda, išskyrus tuos straipsnius, kurių pabaigoje yra aktyvi nuoroda į trečiosios šalies tinklalapį.

 

Play Radio pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. Už komentarus atsako jų autorius.

 

Autorių teisės yra saugomos Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta tvarka! Bet koks informacijos, esančios šiame tinklalapyje, panaudojimas be Play Radio leidimo ir/arba nenurodžius šaltinio yra laikomas neteisėtu (Autorių teisių ir greturinių teisių įstatymas, 15str. 2dalis, 2003 m. kovo 5 d. Nr. IX-1355).

 

Leidžiama atgaminti nedidelę šiame tinklalapyje išleistos informacijos dalį, jeigu toks atgaminimas yra sąžiningas ir jo mastas neviršija citavimo tikslui reikalingo masto. Cituojant būtina nurodyti citatos šaltinį – radijo stoties „Play Radio“ pavadinimą (Autorių teisių ir greturinių teisių įstatymas, 21str., 2003 m. kovo 5 d. Nr. IX-1355).

 

Play Radio neatsako už www.PlayRadio.lt / www.TOP40.lt lankytojo patirtą žalą, padarytą savo sveikatai, kompiuterinei sistemai, ir neprisiima išlaidų būtinoms tos sistemos aptarnavimo paslaugoms, remontui.

 

Lankytojas yra atsakingas už šalies, iš kurios pasiekia www.PlayRadio.lt / www.TOP40.lt portalą, atitinkamų teisės aktų laikymąsi.

 

www.PlayRadio.lt / www.TOP40.lt svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Tai yra nedidelės apimties bylos, kurios perkeliamos į lankytojo kompiuterio standųjį diską per turimą žiniatinklio naršyklę.

 

Slapukai leidžia svetainės ar paslaugų teikėjo sistemoms atpažinti lankytojo naršyklę, užfiksuoti ir prisiminti tam tikrą informaciją – miestą ir šalį, iš kurios buvo pasiekta svetainė, kuriuo paros metu buvo prisijungta, naršymo trukmę ir pan. Tokia informacija yra naudinga Play Radio suprasti savo vartotojo interesus.