PRINZ FRÉDÉRIC VON ANHALT NAUJASIS PITBULIS DĖVI ZSA ZSA GABOR DIRŽĄ

Bild
2019.03.15
Prinz Frédéric von Anhalt su Tiger

Prinz Frédéric von Anhalt su Tiger

Los Angeles. Prinz Frédéric von Anhalt (75) įsigijo naują šunį. Ir meksikietiškasis pitbulis dėvi 14 karatų tikro aukso pavadį, kuris padarytas iš diržo, kuris kadaise priklausė jo mirusiai žmonai Zsa Zsa Gabor (†99).

Prinz vokiečių laikraščiui „Bild“ sakė: „Su Tiger šalia manęs niekas nedrįsta pavogti pavadėlio. Jaučiuosi kaip gangsterių bosas“.

Zsa Zsa Gabor mirė 2016 m. nuo širdies infarkto. Praėjusį gruodį jos vyras sakė, kad jaučiasi vienišas. „Anksčiau visada sakiau, kad pinigai daro laimingu. Šiandien žinau, kad tik draugai arba šeima gali suteikti laimės. Dabar tai žinau, nes nors turiu pinigų, esu vienišas. Tiesiog negaliu atsikratyti to vienatvės jausmo“.

4,w=756,q=high,c=0.bild

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*