PRINCO ŽMONA MEGHAN KELIONĖS DRABUŽIAI KAINUOJA 9000 EURŲ PER DIENĄ

Bild
2018.11.03
Rachel Meghan Markle

Rachel Meghan Markle

London. Praėjus dviems savaitėms po turo po Ramiojo vandenyno šalis princas Harry (34) ir jo žmona Meghan (37) pasuko namo. Ketvirtadienį (01.11) pora iš Naujosios Zelandijos parskrido į Londoną. Su daugybę lagaminų…

Nesvarbu, kurioje šalyje ji buvo, visi žavėjosi ne tik Meghan šiluma ir nuoširdumu. Visi aptarinėjo ir jos garderobą. O jis kainavo brangiai!

Vokietijos laikraštis „Bild“ rašo, kad per karališkąjį turą Meghan puošėsi 123 tekstilės gaminiais ir aksesuarais. Iš jų tik 36 ji turėjo anksčiau. 87 suknelės buvo viešumoje pastebėtos pirmą kartą dėvint Meghan.

Paskaičiavimai rodo, kad visa tai turėjo kainuoti 145 800 eurų. Arba vidutiniškai 9100 eurų per dieną, jei kelionė truko 16 dienų. Du tris kartus per dieną princesė keitė savo apdarą.

Pažymima, kad Harry ir Meghan už viską mokėjo patys, nes karališkasis protokolas draudžia gauti dovanas iš dizainerių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*