PRINCESĖ DIANA SEKSO METU TURĖJO BŪTI SU CAMILLA PERUKU?

spot on news
2021.01.11
Diana & Charles / Camilla

Diana & Charles / Camilla

London. Net praėjus daug metų po princesės Diana (†36) mirties netyla gandai apie ją. Dabar pasirodė pikantiškos detalės iš jos miegamojo – tariamai Lady Di turėjo būti su savo vyro princo Charles (72) meilužės Camilla (73) peruku.

Princo Charles ir Lady Di santuoka nebuvo tobula. Didžiąją savo bendro gyvenimo dalį jie buvo nelaimingi. Teigiama, kad tai daugiausiai lėmė dabartinė Charles žmona hercogienė Camilla. Princas niekada jos nepaliko, net būdamas vedęs Dianą.

Princesė Diana bandė išgelbėti jųdviejų santuoką. Ji net ėmėsi drąstiškų priemonių. Pasak karališkųjų rūmų ekspertų, ji net sulaukė keistų draugų patarimų. Istorikas Robert Lacey (), kuris dirba kaip ekspertas „Netflix“ seriale „The Crown“, laikraščiui „The Sun“ sakė, jog Lady Di draugė patarė sekso su princu Charles metu užsidėti peruką, kuris atrodytų kaip jo meilužės plaukai.

Savo knygoje Robert Lacey pasakoja apie tai, kad princesė Diana su savo draugais juokdavosi iš savo seksualinio gyvenimo su princu Charles. Tačiau ir skundėsi. Princesei į galvą šovė mintis nuolat apsvaiginti savo vyrą alkoholiu. Tačiau jos draugai nesusižavėjo tokia jos idėja, kalbėdami apie princo „tvirtumą“ alkoholio atžvilgiu. Todėl į seksualinius žaidimus, neva, ji įtraukė persirengimą jo meiluže.

Vienas draugas princesei pasiūlė išjungti šviesą miegamajame ir užsidėti šviesų peruką. „Tokiu būdu jis galėjo sumaišyti ją su Camilla“, – pasakojo princesės patikėtinis, o tada Lady Di pradėjo kvatotis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*