PRINCAS HARRY PRODIUSUOJA „APPLE TV“ SERIALĄ

RTL
2019.04.14
Princas Harry

Princas Harry

London. „Apple“ gauna karališką pastiprinimą. Transliavimo platforma „Apple TV+“ šiuo metu dirba kartu su princu Harry (34).

Princui padeda pokalbių laidų ikona Oprah Winfrey (65). Abu juos sieja serialas apie „psichinę sveikatą“. Vos prieš kelias savaites „Apple“ pristatė šį projektą ir jo bendraautorę Oprah Winfrey. Dabar paaiškėjo, kad serialą prodiusuos princas Harry. „Esu tvirtai įsitikinęs, kad gera psichinė sveikata – mentalinis fitnesas – yra raktas į stiprų vadovavimą, produktyvų sambūvį ir yra tikslingas Aš“, – skelbia princas Harry. „Nepaprastai didžiuojuosi, galėdamas kartu dirbti su Oprah šiame svarbiame seriale“.

Baigtas TV produktas turėtų būti pristatytas 2020 m. Harry su broliu William (36) ir hercogiene Kate (37) jau daug metų yra psichikos sveikatos fondo „Heads Together“ dalis.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*