PRIE MESUT ÖZIL NAMŲ PO GINČO SULAIKYTI DU VYRAI (VIDEO)

RTL
2019.08.11
Mesut Özil

Mesut Özil

London. Futbolo klubo „Arsenal“ žaidėjas Mesut Özil (30) ir jo komandos kolega Sead Kolašinac (26) vos netapo nusikaltimo aukomis.

Ketvirtadienį (08.08) prie vokiečio namų Londone buvo sulaikyti Ferhat Ercan (27) ir Salaman Ekinci (27). Jie susiginčijo su futbolininko sargybiniais, kurie buvo pasamdyti dirbti priešais Özil namą po apiplėšimo. „Dviem vyrams pateikti kaltinimai pagal Viešosios tvarkos įstatymo 4a skyrių po rugpjūčio 8 d., ketvirtadienį, įvykusio Camdeno incidento“, – rašoma policijos pranešime.

Liepos 25 d. Özil ir Kolašinac tapo ginkluoto užpuolimo Londone aukomis. Stebėjimo vaizdo įraše matomi du motociklininkai, apsiginklavę peiliais, puolantys dvi futbolo žvaigždes ir bandantys pavogti prabangų Mesut Özil automobilį. Kolasinac susidūrė su užpuolikais plikomis rankomis, tada abu žaidėjai sugebėjo pabėgti automobiliu.

Panašu, kad „Arsenal“ žingsnis pašalinti Özil ir Kolašinac iš „Premier“ lygos „Gunners“ žaidėjų komandos yra susijęs su areštais prie Özil namų. Klubas savo sprendimą pateisino tik susirūpinimu dėl saugumo ir „incidentais“, nepateikdamas detalių.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*