PRASIDEDA BERLYNO FILMŲ FESTIVALIS „BERLINARE“

FirstNews
2019.02.07
berlinale

Berlin. Ketvirtadienio (07.02) vakarą Berlyne, Potsdamo aikštėje iškilimingai prasidėjo 69-asis Berlyno filmų festivalis „Berlinare“.

Kam atiteks auksinis arba sidabrinis lokys nuspręs tarptautinė žiuri, kurią sudaro Justin Chang (36), Sandra Hüller (40), Sebastián Lelio (44), Rajendra Ry ir Trudie Styler (65). Žiuri pirmininkė šiemet bus prancūzų aktorė Juliette Binoche (54).

Vienas lokys jau žinomas – Charlotte Rampling (73) bus apdovanota Auksiniu garbės lokiu. „Berlinale“ vadovas Dieter Kosslick (70) apie tai sakė: „Džiaugiuosi, kad šiais metais pagarbą skiriame didžiai menininkei Charlotte Rampling. Su savo darbu ji daug reiškia netradiciniui ir jaudinančiui kinui .“

Beje, Dieter Kosslick šiemet vadovauja paskutinį kartą filmų festivaliui.

„Berlinale“ vyks iki vasario 17 d.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*