PLÁCIDO DOMINGO KALTINAMAS SEKSUALINIU PRIEKABIAVIMU

Bild
2019.08.13
Plácido Domingo

Plácido Domingo

Madrid. Operos solistas Plácido Domingo (78) pateikti kaltinimai seksualiniu priekabiavimu.

8 dainininkės ir 1 šokėja tikina, kad prie jų ispanų teroras priekabiavo laikotarpyje nuo 1980 m. iki 2010 m. Priekabiavimai vyko miestuose, kuriuose koncertavo Plácido Domingo. Dar 6 dainininkės teigia, kad Domingo joms pateikė seksualinius pasiūlymus.

Teigiama, kad jo seksualiai agresyvus elgesys buvo atvira paslaptis operos pasaulyje. Anot vokiečių laikraščio „Bild“, yra apie trys dešimtys liudininkų, tarp jų ne tik dainininkai, bet ir muzikantai, grojantys instrumentais, vokalo mokytojai, užkulisių darbuotojai

Taip pat rašoma, kad Domingo savo karjeros pradžioje nusitaikė į jaunesnes moteris, atkakliai priekabiaudamas prie jų ir pakartotinai skambindamas vėlai vakare, nors jos niekada nebuvo davę jam savo telefono numerių.

Viena neįvardinta moteris sakė: „Jaučiausi kaip grobis. Atrodė, kad jis mane medžioja“.

Pats dainininkas neigia kaltinimus, išplatinęs pareiškimą. Jame jis rašo: „Neįvardijamų asmenų pateikti kaltinimai įvykiais, nutikusiais prieš daugiau nei 30 metų, yra giliai sukrečiantys ir netikslūs. Vis dėlto, man skaudu girdėti, kad kažką sutrikdžiau arba priverčiau pasijusti nepatogiai, nepaisant to, kaip seniai tai nutiko, ir nepaisant mano geriausių ketinimų. Tikėjau, kad bendravimas ir visi santykiai visada turėjo abipusį pritarimą. Mane pažįstantys ir su manimi dirbę žmonės žino, kad nesu tas, kuris tyčia galėtų sužeisti, įžeisti ar sugėdyti.“

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*