PIETRO LOMBARDI VAIKAS GIMĖ BE GYVYBĖS ŽENKLŲ

Bild
2019.01.10
Pietro Lombardi su Alessio

Pietro Lombardi su Alessio

Köln. Pietro Lombardi (26) Vokietijoje yra tikras fenomenas. „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) nugalėtojas antradienio (08.01) vakarą pasidalino šokiruojančia žinia su RTL žiūrovais.

Dokumentiniame filme „Pietro Lombardi. Die Story“ jis atskleidė, kad 2015 m. birželio 19 d. jo ir Sarah Engels (26) pirmagimis Alessio (3) gimė be gyvybės ženklų. Pietro pasakojo: „Alessio gimė negyvas. Niekas nežinojo, kas yra. Aš buvau su juo reanimacijoje ir nežinojau, kas vyksta. Ten buvo mažas kūdikis, visiškai mėlynas. Penki, šeši gydytojai jį atgaivino. Aš paklausiau ‘Ką darote su mano vaiku?’. Aš buvau kaip transo būsenoje“.

„Mes nežinojome, ar jis turi smegenų pažeidimą ar negalią. Mes nieko nežinojome“, – tęsė Pietro Lombardi. Berniukui pasisekė – jis prabudo, atsigavo ir dabar yra visiškai sveikas. Jam nebėra širdies defekto.

Pietro Lombardi ir Sarah Engels kovojo DSDS 2011 m. Pietro šou nugalėjo, Sarah liko antra. Vėliau pora dalyvavo realybės šou apie jųdviejų gyvenimą, susituokė, susilaukė vaiko ir išsiskyrė. Tačiau, kaip žvaigždė sako, jo eks žmona visiškai netrukdo jam matytis su vaiku. „Juk ne aš viena jį padariau“, – sako Engels.

DSDS

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*