PIETRO LOMBARDI SUSITIKO SAVO DIEVAITĮ SHAWN MENDES

FirstNews
2019.03.24
Shawn Mendes & Pietro Lombardi

Shawn Mendes & Pietro Lombardi

Köln. Pietro Lombardi (20) svajonė išsipildė. Dainininkas ir „Deutschland sucht den Superstar“ („Vokietija ieško Superžvaigždės“) žiuri narys susitiko su savo dievaičiu Shawn Mendes (26).

Shawn Mendes neseniai koncertavo Kiolno „Lanxess“ arenoje. Lombardi ne tik stebėjo savo dievaičio koncertą, tačiau turėjo galimybę patekti ir į užkulisius. „Instagram“ Pietro įkėlė bendrą nuotrauką su kanadiečiu ir apie tai parašė: „Neįtikėtina! Pasaulinė žvaigždė ir toks žemiškai paprastas. Svajonė išsipildė, kad susipažinau su vienu didžiausių pasaulio muzikantų – Shawn Mendes“.

Beje, visą savaitę Shawn Mendes buvo Vokietijoje. Šeštadienį (23.03) jis pradėjo koncertus po Italiją. Shawn Mendes taip pat pasirodys Ispanijoje, Portugalijoje, Prancūzijoje, Šveicarijoje, Lenkijoje, Austrijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*