PENKI VAIKAI NUŽUDĖ KANTRI MUZIKOS ŽVAIGŽDĘ KYLE YORLETS (VIDEO/FOTO)

Focus
2019.02.11
Kyle Yorlets

Kyle Yorlets

Nashville. Penki vaikai buvo sulaikyti dėl kaltinimų nužudžius kantri muzikos žvaigždę Kyle Yorlets (†24) savo namuose Nešvilyje.

Trys mergaitės (12, 14, 15) ir du berniukai (13, 16) įtariami ketvirtadienį (07.02) įsilaužę į atlikėjo namus, ketindami jį apiplėšti. Deja, viskas baigėsi vaikino mirtimi.

Muzikanto kūną su šautinėmis žaizdomis rado jo kambariokas, kuris jį skubiai nuvežė į Vanderbilt universitetinį medicinos centrą. Deja, jam atvykus buvo diagnozuota Yorlets mirtis.

Policijos ataskaitoje rašoma, jog Kyle buvo apiplėštas pagrasinus ginklu. Lemiami šūviai buvo iššauti, kai dainininkas atidavė savo visureigio raktelius. Vaikai tuomet pabėgo jo raudonu automobiliu.

Visi penki buvo areštuoti ketvirtadienio vakarą „Walmart“ parduotuvėje maždaug už 6 mylių, kur Kyle Yorlets buvo nušautas, sako policijos atstovai. Pavogtas 9 mm pistoletas ir kiti pavogti daiktai, priklausę Yorlets, buvo surasti pas įtariamuosius. Antrasis pavogtas ginklas buvo rastas parduotuvėje, nurodo policijos pareigūnai.

Visi penki vaikai šiuo metu yra laikomi nepilnamečių sulaikymo centre.

Kyle Yorlets buvo grupės „Carverton“ lyderis.

index

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*