OSCARS 2020: BRAD PITT SAVO LAIMĖJIMĄ ŠVENTĖ KARTU SU JENNIFER ANISTON!

RTL
2020.02.11
Brad Pitt & Jennifer Aniston

Brad Pitt & Jennifer Aniston

Los Angeles. Apie jokią kitą Holivudo porelę niekas tiek nespekuliuoja, kaip apie Brad Pitt (56) ir Jennifer Aniston (51). Ar juos sieja romanas, ar jie tik geri pažįstami?

Per SAG Awards sausio mėn. kartu užkulisiuose maloniai pasveikino vienas kitą ir apsikeitė keliais žodžiais (Play Radio apie tai jau rašė) bei prieš paparacius apsikeitė švelniais žvilgsniais (žr. foto). O praėjusį sekmadienį (09.02) po „Oscars“ apdovanojimų įteikimo jiedu dalyvavo Guy Oseary (47) vakarėlyje.

Brad Pitt per „Oscars“ buvo pripažintas geriausiu kategorijoje „Geriausias antro plano aktorius“ už vaidybą filme „Once Upon A Time… In Hollywood“. Visgi, šaltiniai tikina, kad Aniston, pasveikinusi Pitt, po to paliko jį vakarėlyje.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*