ORLANDO BLOOM APIE SAVO PENĮ: „IŠ TIKRŲJŲ JIS NĖRA TOKS DIDELIS“ (FOTO)

RTL
2019.09.10
Orlando Bloom

Orlando Bloom

Los Angeles. 2016 m. vasarą pasaulio žiniasklaidą apskriejo nuogo Orlando Bloom (42) ir Katy Perry (34) nuotrauka. Joje matyti, kad aktoriaus penis yra nemažas (Play Radio apie tai jau rašė)  Tačiau dabar Bloom tai vadina optiška apgaule.

„The Howard Stern Show“ šou metu Orlando Bloom pirmą kartą pakomentavo savo pikantiškas nuotraukas iš atostogų Sardinijoje. „Iš tikrųjų jis nėra toks didelis. Fotoaparatai su dideliais optiniais objektyvais dalykai tampa taip pat didesni. Tai yra optinė apgaulė“.

Ar Orlando Bloom penis iš tikrųjų nėra toks ilgas, kaip daugybė fanų mano, toliau lieka atviru klausimu. Beje, jis taip pat įkalbinėjo savo draugę Katy Perry irkluoti nuogai. Deja, ši atsisakė nudistauti…

bloom4 bloom3 bloom2 bloom

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*