NUSIŽUDĖ HAGEN MILLS, PRIEŠ TAI BANDĘS NUŽUDYTI SAVO DRAUGĘ (FOTO)

Daily Mail
2020.05.20
Hagen Mills & Erica Price

Hagen Mills & Erica Price

Mayfield. Kentukio valstijoje antradienį (19.05) įvyko drama. Aktorius Hagen Mills (†29) bandė nužudyti savo draugę Erica Price (34). Galiausiai Mills nusišovė.

Pasak Mayfield’o policijos departamento Mills laikė Price motiną ir jų dukrą (4) įkalinęs namuose, kol Erica grįžo namo. Kai ji įžengė į vidų, Mills šovė į ją. Laimei, moteriai šūviai į ranką ir krūtinę nebuvo mirtini. Netrukus vyras nusišovė pats.

Erica Price motina ir mergaitė nebuvo fiziškai sužeistos.

Šių metų kovo 30 d. jis buvo areštuotas ir apkaltintas pirmojo laipsnio išžaginimu ir sodomija, taip pat pagrobimu ir metamfetamino laikymu. Pirmadienį, likus vienai dienai iki savižudybės, jis buvo paleistas iš kalėjimo.

Hagen Mills vaidino TV serialuose „Baskets“ ir „Swedish Dicks“.

millstrys millsdu

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*