NUO KORONAVIRUSO MIRĖ BRITTANYA KARMA (†28)

RTL
2020.12.01
Brittanya Karma

Brittanya Karma

Hamburg. „YouTube“ žvaigždė Brittanya Karma (†28) pralaimėjo kovą su koronavirusu. Hamburgietė lapkričio 17 d. pranešė savo gerbėjams „Instagram“, kad užsikrėtė Covid-19.

Vokietijos vietnamietė „YouTube“ turėjo 250 000 abonentų, o „Instagram“ – 247 000. Internete ji skundėsi, kad negali 5 dienas valgyti ir miegoti, tačiau gerianti 3 l vandens per parą. „Koroną reikėtų vertinti rimčiau“, – rašė Karma „Instagram“ prie nuotraukos iš intensyvios terapijos skyriaus.

Savo paskutinį įrašą influencerė paskelbė lapkričio 20 d. Prie nuotraukos, kurioje ji matoma ligoninės lovoje, prijungta prie kvėpavimo aparato, Brittanya rašė: „Aš vis kasdien kovoju su Covid-19“.

Tačiau kovą ji pralaimėjo. Merginos brolis patvirtino liūdną žinią. Thai Lam „Instagram“ rašo: „Nerandu žodžių. Gyvenimas yra neteisingas“.

Ir toliau: „Su tavimi augti buvo smagu. Tu tiek daug mane ko išmokei gyvenime. Gyvenimas yra brangus. Vieną dieną mes vėl pasimatysime“.

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*