„NIGHTWISH“: FLOOR JANSEN RAGINA ATKREIPTI DĖMESĮ Į APLINKOS APSAUGĄ

Blick
2020.05.23
Floor Jansen

Floor Jansen

Stockholm. „Nightwish“ dainininkė Floor Jansen (39) šiuo metu dėl koronos krizės praleidžia daug laiko savo mažame ūkelyje su arkliais netoli Stokholmo.

Interviu su šveicarų „Blick“ rokerė sakė: „Aš nusprendžiau, kad šiais metais mes atostogas praleisime namuose ir tyrinėsime savo regioną. Mes gyvename netoli ežero. Čia taip gražu! Gyvenimas sulėtėja. Prisipažįstu: šiemet būčiau programoje turėjusi per daug [pasirodymų], todėl man gera būti namuose. Žinoma, priežastis nėra miela. Tačiau manęs taip pat nestebina, kad kenčiame nuo šios situacijos“.

Toliau ji paaiškino: „Faktas, kad mes mūsų Žemėje yra per daug gyventojų ir mes ją žalojame. Faktas, kad mes gauname didžiulį virusą, manęs tai nestebina. Esu nustebusi, kiek priblokštos yra mūsų vyriausybės“.

Dainininkė buvo užklausta, ar nenorėtų tapti ūkininke. Floor Jansen atsakė: „Galbūt. Ne ne, taip toli neisiu. Man užtenka mūsų dviejų arklių ir mūsų katės. Galbūt vieną dieną norėčiau turėti keletą vištų. Šiuo metu esu atsidavusi savo daržovių sodui ir savo mažajai dukrai rodau, kaip auginti pomidorus, bulves ir salotas. Būtent vakar mes pasodinome sėklas“.


View this post on Instagram

Calming quarantine weekend greetings from Sweden 🙏🏻⠀ ⠀ #sweden #horses #clydesdale #quiet #peace

A post shared by Floor Jansen (@floor_jansen_official) on


View this post on Instagram

Happy Weekend! 😂 Thanks everyone for coming the stream yesterday. You can watch it back on my YouTube channel! #weekend #horse #cat

A post shared by Floor Jansen (@floor_jansen_official) on

★ Straipsnius ar jų ištraukas, esančias šiame tinklalapyje, kopijuoti galima tik nurodant šaltinį - www.PlayRadio.lt su aktyvia nuoroda. "Play Radio" pasilieka sau teisę šalinti komentarus, kurie įžeidžia, šmeižia, kursto nesantaiką, reklamuoja produktą ar paslaugą. Skaitydami suaugusiųjų pobūdžio straipsnius, prisiimate visą atsakomybę, kad esate pilnametis. © VISOS TEISĖS REZERVUOTOS.

Parašykite komentarą

*